Новини компанії

Перебої в мережі 03.03.2018

Шановні клієнти та партнери мережі ТОВ «ТВІНТЕЛ»!

3 березня 2018 року о 18 годині виникли проблеми на магістральній лінії зв’язку,  які викликали тимчасові перебої у роботі наших сервісів та мережі. Перебої були зумовлені різким погіршенням погодних умов, зокрема великою кількістю опадів, що спричинили пошкодження ліній зв’язку. Оперативний підрозділ компанії ТОВ «ТВІНТЕЛ» владнав це питання за 3 години. Також було проведено ряд заходів для запобігання у майбутньому подібних ситуацій.

Нам дуже приємно працювати для вас!

З повагою команда ТОВ «ТВІНТЕЛ».

Корисна Інформація

Шановні абоненти!
Звертаємо вашу увагу на те, що з середини січня і до середини лютого в нічний час доби наша компанія проводить модернізацію мережі та оновлення обладнання з метою поліпшення якості роботи мережі та для її більш стабільної і стійкої роботи. Якісне надання послуги інтернет є для нас головним пріоритетом.
Дякуємо за розуміння і терпіння.

З повагою, адміністрація Твінтел.

Важлива Інформація

Шановні абоненти!

Вчора в деяких районах міста Києва по нашій мережі, в зв’язку з аварією на магістральній лінії, була недоступна послуга інтернет. На даний момент послуга повністю відновлена. Всім абонентам, у яких не працює інтернет, прохання перезавантажити своє активне обладнання (роутер, приставку або інше).

З повагою, адміністрація Твінтел.

Важлива Інформація!

Friendship

Шановні абоненти Харківського, Київського районів!
Ми раді повідомити Вам, що в компанії Tvintel відбулася реструктуризація за даними районами з подальшим об’єднанням мереж з компанією IP NET, з метою поліпшення якості та розширення можливих послуг.
З питань подальшого обслуговування Ви можете звертатися не тільки в кол центр, а й особисто через пункти прийому абонентів по ул.Срібнокільска, 1 та пр-т Оболонський, 26 .
З повагою, адміністрація Tvintel.

Оновлення обладнання

Було встановлено нове обладнання для роботи ТБ.
Будь-ласка, перезавантажте ваш пристрій для відновлення роботи послуги.
Якщо проблема залишилася зверніться до цілодобової служби підтримки за номером 377 72 70.

Модернізація 2017

Шановні абоненти!
Раді повідомити Вам, що ми стаємо краще. На даний час ми проводимо глобальну модернізацію мережі для того, щоб Вам було зручніше користуватись нашими послугами і Ви були задоволені нашим сервісом. У зв’язку з цим можливі тимчасові перебої в сервісах. При виникненні будь-яких труднощів негайно звертайтесь у цілодобову службу підтримки.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
З повагою, команда ТВІНТЕЛ!

У 2017 рік без обмежень!

Шановні абоненти!

Команда Tvintel вітає Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим і дарує необмежену швидкість доступу до мережі інтернет, в новий рік без обмежень!
З усіх тарифних планів знято обмеження швидкості.
Новорічна акція починає свою дію прямо зараз (27 грудня 2016 року) і буде діяти до 14 січня 2017 року включно!

З повагою, Ваш інтернет провайдер «Tvintel».

Пільги в 2017 році

Шановні абоненти!

Хочемо звернути вашу увагу що з 1 січня 2017 року вступають в дію не тільки нові тарфні плани, а й новий пільговий тариф «Соціальний«.

Послугами цього тарифного плану зможуть користуватися ветерани великої вітчізняної війни, особи I, II та III групп інвалідності, пенсіонери що отримують мінімальну пенсію (1300 грн.). Вартість користування послугою буде складати 69 грн/міс з швидкістю доступу до мережі інтернет 50міб/с.

З повагою, Ваш інтернет провайдер «Tvintel».

Зміна тарифних планів від 01.01.2017

Шановні абоненти!

У зв’язку із підвищенням витрат на обслуговування мережі доступу до інтернету, з 1 січня 2017 року, вступають в дію нові тарифні плани, з якими ви зможете ознайомитися за посиланням, або у розділі «Тарифи».

Якщо плата за Ваш тарифний план складала менше ніж 99 гривень, Ви будете автоматично переведені на ТП «Оптимальний 99», щомісячна плата якого будете складати 99 гривень, а швидкість доступу до мережі 50мбіт/с, інші існуючі тарифи поки-що змінам не підлягають.

З повагою, Ваш інтернет провайдер «Tvintel».

Зміни в тарифах!

Шановні абоненти!

У звязку з модернізацією сайту та оновленням тарифів, тарифні плани для юридичних осіб, вказані на сайті, тимчасово недійсні.

×